baner.jpg

www.STUDY.com.pl  www.STUDY.TRAVEL.pl  www.JEZYKI.net.pl

 

Powrót do wykazu szkół >>>

 

obozy językowe Niemcy

 

Augsburg

kursy dla  młodzieży i dorosłych 

wiek: od 14 lat

ADK

rodzina

autokar/samolot

 

 

 

AUGSBURG

położony u podnóża Alp Bawarskich, sięgający swoją historią dwóch tysięcy lat wstecz i cieszący się bogatym życiem kulturalnym jest doskonałym miejscem do nauki. Miasto przepełnione jest bogactwem historii i świadectwami dawnej wspaniałości. Augsburska starówka słynie z pieczołowicie odrestaurowanej architektury a wokół placu ratuszowego znaleźć można liczne kafejki, będące wyśmienitym miejscem spotkań w przyjaznym i urokliwym otoczeniu. Opera, teatr, galerie i kina to nie jedyne miejsca, gdzie można skorzystać z szerokiej oferty kulturalnej Augsburga – miasta artystycznej dynastii Holbeinów, ojca Mozarta i dramatopisarza Bertolda Brechta. Dla osób uprawiających sport, miasto i jego okolice stwarzają wiele możliwości: rozbudowana sieć ścieżek rowerowych, dostępne dla pływaków jeziora czy niedalekie góry pozwalają na aktywne spędzanie wolnego czasu. Augsburg położony jest na najczęściej uczęszczanym niemieckim szlaku turystycznym – Romantycznej Drodze, pełnej atrakcji takich jak m.in. słynny bajkowy zamek Ludwika Bawarskiego w Neuschwanstein.

 

 

https://media-cdn.tripadvisor.com/media/photo-s/0a/00/2d/07/merkurbrunnen.jpg

 

https://i.wpimg.pl/O/644x429/i.wp.pl/a/f/jpeg/33146/800-augsburg-shutterstock_160674281.jpeg

 


AKADEMIA AUGSBURSKA

Naszym partnerem Akademia Augsburska Augsburger Deutschkurse, założona w 1963 r., mieści się w samym centrum miasta blisko miejskiego deptaka i dworca kolejowego. Jest to kameralna szkoła językowa o wysokim standardzie nauczania i przyjaznej atmosferze, zajmująca świetnie wyposażony secesyjny budynek (nowoczesne pracownie ze sprzętem audiowizualnym, laboratorium językowe, centrum komputerowe, biblioteka, kafeteria).

 

 

 

http://d1wvdd0wr61utq.cloudfront.net/uploads/img/th8/DSC_0012.JPG

 

https://i.ytimg.com/vi/RHkO3WN8erY/hqdefault.jpg

 

 

KURS INTENSYWNY
kod A25

KURS A25 - KURS OGÓLNY - 25 godzin lekcyjnych tygodniowo (po 45 min. każda) od 8.45 DO 12.45

Każda grupa (ok. 12 studentów) ma zajęcia z dwoma nauczycielami, rodowitym Niemcami z przygotowaniem metodycznym do nauczania języka niemieckiego . Lekcje prowadzone są w dynamiczny, pełen inwencji sposób. Nauczyciele harmonijnie łączą naukę zdolności komunikatywnych z wiadomościami z zakresu gramatyki, wykorzystując gry edukacyjne, filmy, kasety audio, piosenki, prasę niemiecką, etc. Przed przydziałem do grupy zaawansowania studenci przechodzą test kwalifikacyjny. Po ukończeniu kursu uczestnicy otrzymują certyfikat kursu języka niemieckiego.


KURS WAKACYJNY
kod AJ

 

KURS DLA NASTOLATKÓW (14-18 lat) - 20 godzin lekcyjnych tygodniowo, 5 dziennie (po 45 min. każda) od 8.45 do 12.45 przez 4 dni w tygodniu, 5 dzień zarezerwowany jest na wycieczki.

 

W cenie kursu dla nastolatków pełen program atrakcyjnych zajęć pozalekcyjnych - sportowych, kulturalnych i wycieczek, np: zwiedzanie miasta z przewodnikiem, wycieczki rowerowe, rejsy statkiem, pokazy filmowe, muzea, puby, dyskoteki,  zajęcia sportowe, pożegnalna kolacja, wycieczki całodniowe do Monachium, Neuschwanstein i wiele innych atrakcji

 

 

 

deutschkurse-lehrer-lo.jpg

 

http://www.studybooking.com/file/lang/1756/140797548630.jpg

 

Podobny obraz

 


deutschkurs-freizeit.jpg

 

http://www.studybooking.com/file/lang/1756/149318316732.jpg

 


PROGRAM ZAJĘĆ POZALEKCYJNYCH

Szkoła oferuje dodatkowo płatny bogaty program atrakcyjnych zajęć pozalekcyjnych - sportowych, kulturalnych i wycieczek, np: zwiedzanie miasta z przewodnikiem, wycieczki rowerowe, rejsy statkiem, pokazy filmowe, muzea, puby, dyskoteki,  zajęcia sportowe, pożegnalna kolacja, wycieczki całodniowe do Monachium, Neuschwanstein i wiele innych atrakcji.

 

ZAKWATEROWANIE - rodzina

ZAKWATEROWANIE w 1-osobowych pokojach w domach specjalnie dobranych rodzin niemieckich. Pokoje dwuosobowe są dostępne dla dwóch osób przyjeżdżających na kurs razem.
WYŻYWIENIE: w tygodniu – śniadania i obiadokolacje,  podczas weekendów - całodzienne wyżywienie u rodzin. Przy kursach dla nastolatków codzienne pełne wyżywienie


ZAKWATEROWANIE – apartamenty studenckie
 

Dostępne dla studentów 18+ w pełni wyposażone kwatery studenckie w centrum miasta; wspólne łazienki i kuchnia; bez wyzywienia

image.jpg


image2.jpg


Zdjęcie użytkownika ADK german courses.

 

 

 

CENY I TERMINY KURSÓW   ceny kursów w PLN

 

Kod

Rodzaj kursu

Cena za

 

 

 

2 tyg.

dod. tydzień

 

A25

AJ

KURS INTENSYWNY  25 lekcji/tydz.

KURS WAKACYJNY  20 lekcji/tydz.

3950

5990

1300

2350

19360.png

Cena obejmuje

 

 

 

Dopłaty

Zniżki

naukę i zakwaterowanie w wybranym wariancie; test wstępny, materiały do nauki, certyfikat ukończenia kursu; organizowane nieodpłatnie zajęcia pozalekcyjne; polisę ubezpieczeniową Bezpieczne Podróże KL do 20.000 EUR, NNW do 15.000 PLN max. na 4 tyg.

100 PLN/tydz za pełne wyżywienie

400 PLN za zakwaterowanie w apartamentach studenckich bez wyżywienia

 

 

Terminy rozpoczęcia kursów

 

 

KURS WAKACYJNY lipiec – połowa sierpnia

KURS INTENSYWNY każdy poniedziałek; początkujący poniedziałek raz w miesiącu

 

 

 

 

Dodatkowe opłaty w PLN ( opcjonalne)

 

 

koszty podróży samolotem lub autokarem, koszty podróży do miejsca zakwaterowania, przejazdy komunikacją miejską do szkoły ( jeśli dotyczy), zajęcia pozalekcyjne i wycieczki nie ujęte w programie zajęć bezpłatnych, wydatki o charakterze osobistym

 

 

Powrót do wykazu szkół>>>