Margate

kursy dla  młodzieży i dorosłych 

wiek : od 14 lat

Rutland School

rodzina

Autokar/samolot

 

 

MARGATE

    

Margate - mała nadmorska miejscowość położona w hrabstwie Kent ok. 100 km od Londynu, słynąca z ciepłego klimatu i piaszczystych plaż. Na turystów czeka tu wiele atrakcji: kina, dyskoteki, puby, zaplecze sportowe. W najbliższej okolicy znajdują się miejsca do uprawiania sportu takie jak kryty basen, pola golfowe, kręgielnia, korty tenisowe. Miejscami do zwiedzania w najbliższej okolicy są Broadstairs– z domem Charlesa Dickensa, Ramsgate – wczasowa miejscowość z przeprawą promową do Francji, Canterbury – średniowieczne uniwersyteckie miasta ze słynną katedrą oraz uroczym starym miastem otoczonym murem datowanym od czasów Rzymian, Sandwich – gdzie została zjedzona pierwsza kanapka.

-
 

gr121.jpg (29250 bytes)

margate.JPG


Rutland School of English

ü  małe grupy max. 10 - 12 osób

ü  rok założenia 195

ü  doskonała lokalizacja 

ü  10 min. od morza, blisko Sports Centre 

ü  międzynarodowe grupy 

ü  doświadczeni, wykwalifikowani lektorzy 

ü  test wstępny, wszystkie poziomy 

ü  bogaty program zajęć kulturalnych 

ü  bezpłatna pomoc w dalszej nauce 

ü   kameralna - rodzinna atmosfera 

gr221.jpg (33064 bytes)


KURS GENERAL ENGLISH  
 kod GR20


ü  wiek: 16+ lat

ü  20 lekcji tygodniowo; 1 lekcja = 60 min.

ü  zakwaterowanie u rodzin angielskich

Przed przydziałem do grupy wszyscy uczniowie przechodzą test kwalifikacyjny. Grupy są małe ok. 10-osobowe; poza sezonem letnim mniej liczne. Wszyscy nauczyciele posiadaja dyplom ukończenia wyższej uczelni i przygotowanie do nauki języka angielskiego obcokrajowców. Po zakończeniu nauki uczestnicy otrzymują certyfikat ukończenia kursu języka angielskiego.

http://cdn2.theigroup.co.uk/upload/56b447a2-bd08-f55f.jpg

 

cl21

ZAKWATEROWANIE

ZAKWATEROWANIE w 1 lub2 -osobowych pokojach w domach specjalnie dobranych rodzin angielskich; pełne wyżywienie – 3 posiłki, rodziny mieszkają blisko szkoły ca 5 - 10 min. pieszo.

IMG_0966.JPG


PROGRAM ZAJĘĆ POZALEKCYJNYCH

program zajęć dodatkowych obejmuje całodniowe wycieczki do Londynu oraz codzienne zajęcia pozalekcyjne i wycieczki półdniowe po okolicy np.  wycieczki lokalne do Broadstairs – z domem Charlesa Dickensa, Ramsgate – portowa-wczasowa miejscowość z przeprawą promową do Calais, Canterbury – średniowieczne uniwersyteckie miasta ze słynną katedrą oraz uroczym starym miastem otoczonym murem datowanym od czasów Rzymian, Sandwich – gdzie została zjedzona pierwsza kanapka ( bez biletów wstepów); mini golf, wyjście na basen, shopping, kręgle, pub, wyjście do muzeum lub do kina, itp. Hrabstwo Kent i region east Anglia to kolebka angielskości, dlatego też jest pełna atrakcji historycznych jak i przyrodniczych.

*   program zajęć dodatkowych jest płatny na miejscu. Wycieczka lokalna ok. 2-10 funtów, całodniowa ok. 10-25 funtów; zajęcia popołudniowe ok. 3-5 funtów

gr123.jpg (57511 bytes)

margate2.JPG

 

 

CENY I TERMINY KURSÓW  ceny kursów w PLN

 

Kod

Rodzaj kursu

Cena za

 

 

 

2 tyg.

dod. tydzień

 

GR20

KURS GENERAL ENGLISH 20 lekcji/tydz.

3950

1300

19360.png

Cena obejmuje

 

 

 

naukę i zakwaterowanie w wybranym wariancie; test wstępny, materiały do nauki, certyfikat ukończenia kursu; organizowane nieodpłatnie zajęcia pozalekcyjne; polisę ubezpieczeniową Bezpieczne Podróże KL do 20.000 EUR, NNW do 15.000 PLN max. na 4 tyg.

 

 

Terminy rozpoczęcia kursów

 

 

każdy poniedziałek przez cały rok

 

 

 

 

Dodatkowe opłaty w PLN ( opcjonalne)

 

 

koszty podróży do Wielkiej Brytanii samolotem lub autokarem, koszty podróży do miejsca zakwaterowania, przejazdy komunikacją miejską do szkoły ( jeśli dotyczy), zajęcia pozalekcyjne i wycieczki nie ujęte w programie zajęć bezpłatnych, wydatki o charakterze osobistym

 

 

www.STUDY.com.pl  www.STUDY.TRAVEL.pl  www.JEZYKI.net.pl

 

Powrót do wykazu szkół >>>