Eastbourne

kursy dla młodzieży i dorosłych

wiek: 16+lat

LTC

rodzina

samolot/autokar

 


EASTBOURNE
-

Urokliwe wiktoriańskie miasteczko malowniczo położone na słynnym klifowym wybrzeżu południowej Anglii (95 km od Londynu), zdecydowanie spokojniejsze od sąsiedniego Brighton. Eastbourne odznacza się wyjątkowo ciepłym mikroklimatem o niskim wskaźniku opadów. Dzięki jednej z największych w Wielkiej Brytanii ilości godzin słonecznych w roku, miasto i okolice zyskały przydomek "Słoneczne Wybrzeże", co zachęca do korzystania z rozległej, czystej plaży i atrakcyjnego mola.
Z wyjątkowej urody słynie główna nadmorska promenada kurortu zabudowana eleganckimi hotelami w stylu wiktoriańskim i ozdobiona pięknymi perskimi dywanami z kwiatów.
Niewątpliwą atrakcją Eastbourne jest bliskość najwyższej brytyjskiej skały kredowej - majestatycznej Beachy Head, z latarnią morską u stóp. To imponujące dzieło natury można podziwiać zarówno ze szczytu, jak i od strony morza - podczas wycieczki statkiem.
Dla miłośników aktywnego wypoczynku miasto oferuje idealne tereny spacerowe oraz liczne centra sportowe. Co roku w sierpniu można podziwiać "Airbourne" - pokazy akrobacji samolotowych.

Beachy_Head,_East_Sussex,_England-2Oct2011_(1).jpg

Esoe03B01.jpg

ENGLISH LANGUAGE TRAINING

Międzynarodowa Szkoła Języka Angielskiego, posiada akredytację British Council.  Szkoła mieści sie w byłej posiadłości Księcia Devonshire – w stylowym XVIII-wiecznym budynku otoczonym pięknym ogrodem i rozległymi terenami rekreacyjnymi. College oddalony jest 20 minut drogi pieszo od centrum miasta.   Szkoła oferuje całą gamę różnorodnych kursów językowych odpowiednich dla każdej grupy wiekowej. Szkoła wyposażona jest w laboratorium językowe i centrum komputerowe z darmowym dostępem do internetu, bibliotekę oraz pokój wypoczynkowy z TV i video, bilard, jadalnię oraz salę gimnastyczną. Studenci mogą korzystać z kortów tenisowych, boisk do piłki nożnej, siatkówki badmintona. Zainteresowani mogą ćwiczyć również grę na fortepianie.

Obejrzyj galerię zdjęć szkoły

 

eg13m.jpg

 

3763171760_0c3773813c_m.jpg

 

eg2m.jpg

 

 

 

 

 

 


KURS GENERAL ENGLISH 
 
kod EL20

ü  wiek: 16+ lat

ü  20 lekcji tygodniowo

ü  zakwaterowanie u rodzin angielskich

KURS ENGLISH PLUS 
kod EL28

ü  wiek: 16+ lat

ü  28 lekcji tygodniowo,

ü  zakwaterowanie u rodzin angielskich

Podczas kursu nacisk kładzie się na zdolności komunikacyjne i używanie języka w praktycznych sytuacjach. Poziomy od elementarnego do wyższego średniozaawansowanego. Szkoła zapewnia podręczniki. Maksymalnie 12 studentów w grupie. Przed przydziałem do grupy wszyscy studenci przechodzą test kwalifikacyjny. Po zakończeniu nauki uczestnicy otrzymują certyfikat ukończenia kursu języka angielskiego, honorowany przez British Council.

Opcje kursów English Plus:

General English + Communication Skills

General English + Business English

General English + IELTS Exam Preparation

eg4m.jpg

 

eg10m.jpg

 

geos eastbourne dil okulu 5.JPG

eg3m.jpg

 


ZAKWATEROWANIE


 

pokoje jedno lub dwuosobowe u rodzin angielskich; wyżywienie HB – śniadania i obiadokolacje plus lunche w weekendy. Pokoje dwuosobowe dostępne w przypadku dwóch osób przyjeżdżających na kurs razem.

 

eg5m.jpg

residence-bathroom.jpg

 

 

 

CENY I TERMINY KURSÓW   ceny kursów w PLN

 

Kod

Rodzaj kursu

Cena za

 

 

 

2 tyg.

dod. tydzień

 

EL20

EL28

KURS GENERAL ENGLISH  20 lekcji/tydz.
KURS ENGLISH PLUS  28 lekcji/tydz.

4950

5400

1850

2050

19360.png

Cena obejmuje

 

 

 

Zniżki

Dopłaty

naukę i zakwaterowanie w wybranym wariancie; test wstępny, materiały do nauki, certyfikat ukończenia kursu; organizowane nieodpłatnie zajęcia pozalekcyjne; polisę ubezpieczeniową Bezpieczne Podróże KL do 20.000 EUR, NNW do 15.000 PLN max. na 4 tyg.

za pok. 2 - osobowy zniżka 75 PLN/tydz.

Zakwaterowanie czerwiec-sierpień +75 PLN/tydz

 

 

Terminy rozpoczęcia kursów

 

 

każdy poniedziałek przez cały rok

 

 

 

 

Dodatkowe opłaty w PLN ( opcjonalne)

 

 

koszty podróży do Wielkiej Brytanii samolotem lub autokarem, koszty podróży do miejsca zakwaterowania, przejazdy komunikacją miejską do szkoły ( jeśli dotyczy), zajęcia pozalekcyjne i wycieczki nie ujęte w programie zajęć bezpłatnych, wydatki o charakterze osobistym

 

 

Powrót do wykazu szkół>>>